STŘECHY

ČIŠTĚNÍ  -  NÁTĚRY  -  CHEMICKÉ OŠETŘENÍ  -  NOVÉ STŘECHYNátěry střech

Taška  |   Plech   |  Asfaltový šindel   |  Eternit

Pracovní postup

1. Očištění krytiny vysokotlakou vodou: V této fázi se z krytiny odstraní veškeré nečistoty včetně mechů a lišejníků. Odkryjí se dosud neviditelné praskliny a krytina se pripraví na aplikaci penetrace. Čištění provádíme profesionálním vysokotlakým strojem s odzkoušeným tlakem a speciální čistící tryskou.

2. Výměna poškozených tašek, šablon a jiných prvků: Po omytí se často objeví prasklé tašky. Všechny takto poškozené tašky vyměníme.

3. Zakrytí oken a jiných částí proti nanesení barvy: Aby okna, satelity a jiné prvky na střeše nebyly později zašpiněny barvou, je nutné vše důkladně zakrýt. Tato fáze je velmi důležitá pro finální vzhled a celkově urychlí následující průběh prací.

4. Penetrace krytiny: Velmi důležitá fáze celé renovace je aplikace penetrační vrstvy. Nejedná se pouze o zředěnou barvu apod, ale jde o speciální penetraci určenou pro použití na střechy. Aplikací penetrace se docíli kvalitního spojení mezi krytinou a barvou a zamezí se tak odlupování barvy. Aplikaci provádíme převážně airless technologilí popř. manuálně válečkem či štětkou.Používá se pouze u eternitových a taškových střech.

5. První vrstva barvy: Po zaschnutí penetrace se aplikuje první vrstva barvy. Používáme kvalitní zahraniční materiály značek Maffert a Hagmans.

6. Druhá vrstva barvy: Finální vrstva se aplikuje opět pozaschnutí vrstvy předchozí. Zaručuje dostatečně silnou vrstnu barvy na krytině a zlepšuje její vlastnosti. Lépe odtéká voda. Tím se zamezuje opětovnému usazování nečistot a výrůstu mechů a lišejníků.

7. Hrubý úklid a odjezd: Po ukončení prací opláchneme okolí střechy od nečistot, které vznikly při čištění a odstraníme zakrytí oken a jiných částí. Následně popřejeme hezký den a jedeme domů :-)


Čištění a chemické ošetření střechy

Poskytujeme čištění a následné chemické ošetření střech speciální chemií, která je určena přímo pro střešní krytiny. Takto lze ošetřit jakoukoliv krytinu. Práce je rychlá a levná oproti kompletní renovaci barvou. Většinou se používá u taškových střech, kde mech a nečistoty nezpůsobují výraznou degradaci povrchu.

Chemii lze ale použít i samostatně, tedy bez čištění. Mech následně odumře a samovolně zmizí. Proces ale nějakou dobu trvá..

               Realizace nových střech- asfaltový šindel

Realizujeme kompletně nové střechy z asfaltového šindele. Dále likvidujeme či demontujeme stávající střechy,Pro dotazy nebo nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte